Gizlilik Politikası

Elektrik Danışmanı, site ziyaretçileri tarafından kendisine dijital ortamda iletilen kişisel bilgileri, gizlilik politikası gereği - tarafları ortak paydada buluşturan eğitim, öğretim, rehberlik ve benzeri konularla ilgili çalışmalar yapan okul, eğitim kurumu, enstitü, kolej vb. haricinde konuyla ilgisiz üçüncü şahıslarla paylaşmayacaktır.

Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve sitede oluşabilecek teknik sorunların en kısa sürede giderilebilmesi için Elektrik Danışmanı, gerektiği durumlarda kullanıcıların IP adreslerini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplanması için kişilik haklarına zarar vermeden kullanılabilir.

Kullanıcıların kişisel bilgilerini (ad, soyad, telefon, adres, e-posta vb.) Elektrik Danışmanı'na vermesi gerekebilir. Elektrik Danışmanı, bu bilgileri gerektiğinde kullanıcı ile iletişim kurmakta kullanabilir.

Elektrik Danışmanı, resmi internet sitesi dahilinde başka sitelere link verebilir. Elektrik Danışmanı, link yoluyla erişim sağlanan sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Kişisel bilgileriniz, kullanıcıyı tanımaya yönelik her türlü bilgiyi kapsamaktadır. Elektrik Danışmanı, gizlilik politikasında aksi belirtilmedikçe kişisel bilgilerinizi, işbirliği içinde olmadığı üçüncü şahıslara açıklamayacaktır.

Google AFS reklamlarının Elektrik Danışmanı'na yönlendirilmesi esnasında Google kullanıcılarının tarayıcısına çerez yerleştirebilir veya bunlarda yer alan çerezleri okuyabilir veya bilgi toplamak amacı ile web işaretleri kullanabilir.

Elektrik Danışmanı, gizlilik politikası hükümlerinde dilediği zaman sitesinde yayınlamak suretiyle değişiklik yapabilir. Elektrik Danışmanı'nun değişiklik yaptığı gizlilik politikası hükümleri, yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer ve sadece resmi internet adresi için geçerlidir.

Elektrik Danışmanı

Elektrik Danışmanı, her türlü Bakım, Taahhüt, Yangın, Proje ve Elektrik ile ilgili diğer konularda danışmanlık hizmeti veren bir firmadır.

  İletişim
  Elektrik Danışmanı

İkbal Cd. Dinç Sk. Muyar Plaza No:4/53

0216 420 38 47
info@elektrikdanismani.com
Pazartesi - Cumartesi: 09.30 ile 17.30 saatleri arasında açığız.