Kullanım Şartları

Bu internet sitesini kullanabilmek için aşağıdaki şartları dikkatlice okumanızı rica ederiz. Bu koşulları kabul etmediğiniz taktirde site kullanımından feragat edebilirsiniz.

1.Genel Hükümler

1.1 Elektrik Danışmanı internet sitesinde yer alan veya alacak olan bilgileri, içeriği, görseli, site kullanım koşullarını, kullanıcılara her hangi bir ihbara gerek kalmaksızın dilediği zaman güncelleme, kısıtlamave değiştirme hakkını gizli tutmaktadır.

1.2 Merkezi, Orhangazi Mah. Orhantepe Cad. No:33 Dragos - Kartal / İstanbul adresinde bulunan Elektrik Danışmanı'nda yer alan tüm fotoğraflar, metinler ve tasarımlar yasal olarak korunmuştur. Yazılı resmi izin alınmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz.

1.3 Bu sitede sunulan hizmetlerden yararlananlar veya herhangi bir şekilde siteye erişim sağlayan tüzel ve gerçek kişiler, kullanım koşullarını kabul etmiş sayılmaktadır. Kullanım koşulları 31.12.2014 tarihinde ilk sürüm olarak (sürüm 1.0) olarak ve internet sitesi üzerinden yayınlanarak kullanıcıların erişimine sunulmuştur.

1.4 Bu sitenin tüm içerikleri EMAR Akademi tarafından sadece Elektrik Danışmanı için hazırlanmıştır. EMAR Akademi'nin yazılı izni olmaksızın kullanılması halinde yasal yaptırım hakkı saklıdır.

2. Tanımlar

2.1 Kullanıcı: Siteye online ortamda erişen her gerçek veya düzel kişiler.

2.2 Site: Elektrik Danışmanı'ın sınırlarını çizdiği çeşitli hizmetlerle ilgiliolarak içerik bilgisi verilen, online erişim sağlanan www.yapadragos.com alanadıyla erişimi mümkün kılınan internet sitesi.

2.3 İçerik: Sitede yer alan her türlü yazı, fotoğraf, video vb. bilgiler.

2.4 Elektrik Danışmanı veri tabanı: Site kapsamından erişilen içeriklerin arşivlendiği, sınıflandırıldığı, sorgulanabildiği, Elektrik Danışmanı'na ait ve 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince korunan veri tabanı.

3. Yükümlülükler

3.1 Kullanıcılar, site kapsamında eriştikleri bilgileri yalnızca bu bilgileri ifşa eden Elektrik Danışmanı'nun beyan ettiği amaçlara uygun olarak kullanmakla yükümlüdür.

3.2 Sitede yayınlanan ana sayfa ve/veya ara yüzlerin, Elektrik Danışmanı'na yazılı izni olmaksızın kopyalanması, çoğaltılması, iletilmesi, işlenmesi ve başka internet sitelerinde, mecralarda ve iletişim ortamlarında görüntülenmesi yasal soruşturma gerektirir.

3.3 Elektrik Danışmanı veritabanı ve bu veritabanında bulunan bilgilerin tamamının ya da bir kısmının site sahibinin yazılı izni olmaksızın başka bir veritabanına aktarılması, üçüncü kişilerin erişimine ve kullanımına açılması mümkün değildir.

3.4 Sitede yer alan içerikler bilgi amaçlıdır ve Elektrik Danışmanı personelini ve hizmet kalitesini referans gösterir. Sitede yer alan bilgiler referans kabul edilerek üçüncü şahıslar tarafından eğitim, öğretim, rehberlik amaçlı kullanılmasından doğabilecek sorunlardan Elektrik Danışmanı hiç bir koşulda sorumlu tutulamaz.

Elektrik Danışmanı

Elektrik Danışmanı, her türlü Bakım, Taahhüt, Yangın, Proje ve Elektrik ile ilgili diğer konularda danışmanlık hizmeti veren bir firmadır.

  İletişim
  Elektrik Danışmanı

İkbal Cd. Dinç Sk. Muyar Plaza No:4/53

0216 420 38 47
info@elektrikdanismani.com
Pazartesi - Cumartesi: 09.30 ile 17.30 saatleri arasında açığız.